1

NAKLİYAT KONUSUNDA UZMAN PERSONEL

Taşınma süreci genelde insanların en çok zorlandıkları süreçlerden biridir. Özellikle de yeni evli insanların nasıl ev taşıyacaklarını bilememeleri, kolileri yanlış hazırlamaları, kırılacak eşyaları tam olarak saramamaları nedeniyle eşyalarda meydana gelecek olan hasarlar taşınma maliyetinden çok daha fazla canınızı sıkacak ve sizi üzecektir.
Nakliyat konusunda deneyimsiz biriyseniz kesinlikle bu iş konusunda profesyonel olan insanlarla çalışmanızı öneriyoruz. Çünkü bu işte son derece profesyonel olan taşımacılık şirketimiz her detaya son derece önem veriyor ve bu detaylar doğrultusunda evinizi bir yerden bir yere taşıyor. Kesinlikle hiçbir şekilde hasar meydana gelmesine izin vermeyen işinde tecrübeli ve kabiliyetli personeller tarafından taşınıyor.


HİZMET KALİTESİ
Ev taşımacılığında hizmet kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilerimizim eşyalarında bir zarar meydana gelmemesi için son derece titiz bir çalışma gösteren elemanlarımız eşyaların paketlenmesinden araca yüklenmesine ve yeni eve taşınmasına kadar son derece titiz çalışmaktadır. Nakliyat sadece eşyayı bir yerden bir yere götürmek olarak adlandırılmamalı. Her eşyanın bir değeri olduğu da unutulmamalı. Bazen maddi değeri çok düşük gibi görünen bir eşya gereken özen gösterilmeden taşınır.
Oysa o eşyanın sahibi için çok büyük bir manevi değeri olabilir. Bu konuda insanların özel hayatına saygı duymak gerekir. Tüm eşyalar maddi değeri ne olursa olsun aynı özenle ve titizlikle taşınmalıdır. Nakliyat süreci birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gereken bir süreç olduğu için çalışacak personellerin de işinde tecrübeli ve her ayrıntıya dikkat eden insanlar olması gerekir.

KOLAY VE HIZLI TAŞIMACILIK
Ev taşımacılığında son derece hızlı çalışan ekiplerimiz için son teknoloji ekipmanlar hazırlanmıştır. Evlerinizi yüksek katlı binalara taşımak için asansörlü taşıma araçları ve gerekli tüm ekipmanlar şirketimizde mevcuttur. Yılların tecrübesine sahip taşıma ekipleri de evinizi en hızlı şekilde ve hiçbir zarar meydana gelmeden taşımaktadır. Taşınma esnasında meydana gelebilecek zararlar konusunda şirketimize geri bildirim yapabilirsiniz.
Bu konuda yapacağınız geri bildirimler gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra sizlere geri dönüş sağlanacak ve zararlarınız şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Ancak sözleşme kuralları gereğince meydana gelen zararın bizim çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmiş olması şartı bulunmaktadır.